Gabriela Bystrowska - AdWise
menu

Gabriela Bystrowska

UX/UI Designer / Graphic Designer

in

O mnie

W branży reklamy internetowej działa od 4 lat. Jest kreatywna i zawsze działa na podstawie danych. Na co dzień projektuje kampanie reklamowe, ustala ich cele, zarządza budżetami i wnikliwie mierzy zaangażowanie odbiorców. Kiedy nie planuje kampanii reklamowych, wykorzystuje swoje twórcze zdolności do projektowania kreacji graficznych, które pomagają firmom B2B wyróżnić się z tłumu. Zawsze trzyma rękę na pulsie w dziedzinie trendów graficznych dla biznesu. Po mistrzowsku posługuje się takimi programami jak Photoshop, Illustrator i Lightroom. Tworzy nie tylko przyciągające wzrok reklamy, ale także identyfikacje wizualne, które skutecznie budują rozpoznawalność firm B2B.

Zainteresowania

Wolny czas spędza projektując funkcjonalne interfejsy oraz rysując odręcznie na tablecie. Lubi dobrze zaprojektowane wnętrza i minimalizm.

Plan your
marketing

Looking for an idea for your company’s marketing campaign? Do you want to acquire quality B2B leads?

During a brief, free consultation, we’ll talk about your existing marketing efforts and discuss solutions that can bring results to your business. If you come to the conclusion that they make sense, we will help you implement them.

konsultacja

Contact us

    Direct contact