Jakub Stankiewicz - AdWise
menu

Jakub Stankiewicz

Web Developer

in

O mnie

Doświadczony web developer specjalizujący się w WordPressie i WooCommerce, tworzy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe oraz sklepy online, które spełniają oczekiwania zarówno klientów, jak i użytkowników końcowych. Korzystając z najnowszych technologii oraz związanych z nimi narzędzi przekształca złożone projekty graficzne w responsywne i intuicyjne witryny. Jego podejście opiera się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb klienta oraz analizy interakcji użytkowników, co pozwala dostarczać rozwiązania estetyczne, wydajne i łatwe w obsłudze. Dodatkowo dba o bezpieczeństwo tworzonych stron, implementując zaawansowane zabezpieczenia, które chronią przed zagrożeniami i zapewniają stabilność działania.

Zainteresowania

Pasjonat historii oraz militariów, należy do grupy rekonstrukcji historycznej. Członek Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Zapalony myśliwy. Interesuje się politologią oraz socjologią. W wolnych chwilach uczy się języków obcych. Miłośnik Tatr i Podhala oraz góralskiego folkloru. Jego pasją są również sztuki walki: Taekwondo oraz Tajski boks. Posiada stopnie mistrzowski i bierze udział w zawodach sportowych.

Plan your
marketing

Looking for an idea for your company’s marketing campaign? Do you want to acquire quality B2B leads?

During a brief, free consultation, we’ll talk about your existing marketing efforts and discuss solutions that can bring results to your business. If you come to the conclusion that they make sense, we will help you implement them.

konsultacja

Contact us

    Direct contact