Justyna Kłosek - AdWise
menu

Justyna Kłosek

Project Manager

in

O mnie

Justyna, mająca kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu B2B, jest istotnym członkiem zespołu w Adwise. Jej bogate doświadczenie zdobywane podczas prowadzenia projektów dla różnorodnych branż pozwala jej z łatwością rozumieć i odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Posiada solidne akademickie podstawy w zakresie zarządzania projektami, gdyż jest absolwentką Zarządzania Projektami na Akademii Leona Kozmińskiego, jest również certyfikowana przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów.

W Adwise dba o to, aby projekty były realizowane z najwyższą precyzją. Klienci doceniają jej umiejętność zarządzania zasobami i dbałość o detale. Odpowiada za wdrożenia skutecznych lejków marketingowych, ale także za koordynację zespołu specjalistów przy tworzeniu stron internetowych.

Zainteresowania

Prywatnie mama dwójki dzieci nieustannie zgłębiająca wiedzę o psychologii społecznej. Uwielbia spędzać czas na łonie natury oraz śledzić branżowe trendy.

Plan your
marketing

Looking for an idea for your company’s marketing campaign? Do you want to acquire quality B2B leads?

During a brief, free consultation, we’ll talk about your existing marketing efforts and discuss solutions that can bring results to your business. If you come to the conclusion that they make sense, we will help you implement them.

konsultacja

Contact us

    Direct contact