Szymon Negacz - AdWise
menu

Szymon Negacz

Founding Partner

in

O mnie

Wierzy, że rozwój sprzedaży to proces. Założyciel WiseGroup, grupy pięciu firm specjalizujących się w sprzedaży i marketingu B2B: SellWise, HireWise, AdWise, Let’s automate i Akademia Sales Angels. Z wykształcenia informatyk, trener biznesu oraz absolwent MBA. W trakcie kariery zawodowej zdobył kompetencje sprzedażowe, marketingowe i technologiczne. W 2018 roku połączył je w jedno, zakładając firmę doradczo-szkoleniową SellWise. Od tego czasu pomaga skutecznie zwiększać wyniki sprzedaży firm w Polsce. Jego wkład przyczynił się również do sukcesu Akademii Sales Angels. Autor popularnego podcastu „Nowoczesna Sprzedaż i Marketing”, docierającego do ponad 40 tysięcy słuchaczy oraz prowadzący kanał YouTube „Wise Business School”, gdzie tłumaczy trudne biznesowe zagadnienia w zrozumiały sposób. Wszystkie przedsięwzięcia, w których brał udział, wygenerowały już ponad 1 mld złotych przychodu.

Zainteresowania

Jestem miłośnikiem motoryzacji i silników V8. Uwielbiam dźwięk wolnossącej jednostki napędowej – szczególnie przy redukcji biegu. Lubię przeczytać lub posłuchać dobrej książki oraz zgłębiać wiedzę na temat psychologii, ludzkiego mózgu i technologii. Z ekscytacją podchodzę do tworzenia własnych treści, dlatego czuję pozytywny dreszcz w czasie każdego nagrania odcinka podcastu czy wideo na kanał YouTube. Pasjonuję się procesowym podejściem do sprzedaży i marketingu B2B.

Plan your
marketing

Looking for an idea for your company’s marketing campaign? Do you want to acquire quality B2B leads?

During a brief, free consultation, we’ll talk about your existing marketing efforts and discuss solutions that can bring results to your business. If you come to the conclusion that they make sense, we will help you implement them.

konsultacja

Contact us

    Direct contact