Karolina Szejka - AdWise
menu

Karolina Szejka

Managing Partner

in

O mnie

Zarządza szeregiem inicjatyw w AdWise – od planowania kampanii marketingowych aż po organizację działań. Na co dzień stosuje podejście oparte na danych, koncentrując się na tym, żeby wydobyć z nich to, co najważniejsze i sukcesywnie rozwijać nasze kanały. Lubi podejmować wyzwania i budować nowe możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Jej zamiłowanie do wszystkiego, co zautomatyzowane pomaga angażować odbiorców i osiągać maksymalne wyniki. Wrodzona kreatywność w połączeniu z analitycznym umysłem, pozwalają jej na nieustanne odkrywanie sprytnych rozwiązań marketingowych. Sposób, w jaki  zarządza zespołem pomaga nam nie tylko konsekwentnie się rozwijać, ale też sprawia, że praca w AdWise jest satysfakcjonująca dla każdego specjalisty.

Zainteresowania

Poza pracą można mnie spotkać na ściance wspinaczkowej, na zajęciach z jogi lub w podróży. Lubię eksperymentować w kuchni i dzielić się z innymi własnymi odkryciami kulinarnymi.

Plan your
marketing

Looking for an idea for your company’s marketing campaign? Do you want to acquire quality B2B leads?

During a brief, free consultation, we’ll talk about your existing marketing efforts and discuss solutions that can bring results to your business. If you come to the conclusion that they make sense, we will help you implement them.

konsultacja

Contact us

    Direct contact