Sandra Dudowska - AdWise
menu

Sandra Dudowska

Head of PMO

in

O mnie

Jako Head of PMO odgrywa strategiczną rolę w AdWise. Na co dzień szczególną uwagę przykłada do tego, aby kreatywne pomysły zespołu stały się możliwymi do zrealizowania rozwiązaniami. Kiedy nie koordynuje spotkań z klientami i nie organizuje harmonogramu projektów, zajmuje się tworzeniem treści i projektowaniem strategii komunikacji firm B2B w mediach społecznościowych. Budowała doświadczenie na samodzielnych stanowiskach i w agencji 360, prowadząc projekty dla klientów indywidualnych i z branży retail.

Zainteresowania

Jestem miłośniczką kryminalnych książek, błyskotliwych felietonów i marketingowych tytułów, ale przy tym cenię pióro katalońskich pisarzy i nie stronię od literatury faktu. Ograniczone metry kwadratowe studzą moje zapędy wnętrzarskie i zamiłowanie do przedmiotów vintage.

Plan your
marketing

Looking for an idea for your company’s marketing campaign? Do you want to acquire quality B2B leads?

During a brief, free consultation, we’ll talk about your existing marketing efforts and discuss solutions that can bring results to your business. If you come to the conclusion that they make sense, we will help you implement them.

konsultacja

Contact us

    Direct contact